اطلاعیه

با سلام خدمت شما خانواده های عزیز

ضمن تشکّر از همکاری هایی که صمیمانه در طی جلسات و روزهای گذشته با کلاس داشته اید

و خسته نباشی به فرزندان عزیزم که در این روز های گرم تابستان تمام تلاش خود را بکار گرفتند و طبیعتا" نتیجه ی تلاش خود را به بهترین شکل دیده و به خانه نیز انتقال داده اند

 به این نوگلان باغ بنیان خسته نباشی می گویم و از راه دور صورت ماهشان را می بوسم .

ضمن اینکه روز چهار شنبه آخرین جلسه ی تابستانه ی بنیان می باشد و با حفظ اینکه باید در نظر گرفت که وقفه در آموزش باعث فراموشی و ایجاد مشکل در فرایند یادگیری فرزندتان نیز خواهد داشت .

پس با توجه به تماس های مکرر شما عزیزان و تقاضایی که  در ارتباط با نوعی برنانه ریزی درسی برای جلوگیری از این مشکل داشته اید به شما عزیزان پیشنهاد می شود حتما" دیکته از کتاب های درسی پایه ی اول  ، یا کتاب داستان های مورد علاقه فرزندتان با روش های متنوع و گوناگون با او تمرین شود تا با مشکل کند یا اشتباه نویسی مواجه نشود .

در بخش ریاضی

حتما"جمع و تفریق را این قدر تمرین کنند تا تسلط کافی و کامل روی این مبحث را کسب کنند ،از مباحث تدریس شده که نمونه ی آن ها نیز در دفاتر تمرین فرزندتان نیز می باشد و همچنین مساله سازی و  شوه ی صحیح پاسخ به آن  را حتما" در دستور کار پسرم قرار دهید.

 مبحث عدد سازی ،قبل و بعد اعداد ،دسته بندی و ...را در طی اندک روز های باقی مانده  حتما" برای تمرین کردن مد نظر بگیرید .

 لطفا"مارا با نظرات و انتقاد های سازنده ی خود و همچنین در صورتیکه پیام ،صحبت ،مشکل و یا حرف خاصی داشته اید از طریق نظرات وبلاگ به ماانتقال  دهید .

 

((با تشکّر از شما دوست عزیز و با آرزوی بهترین ها در این روز ها ی پایانی تابستان برای شما و خانواده ی محترمتان ))

                                           پسرم   خوش بگذره

                                               دوست دارم

 

 

/ 0 نظر / 40 بازدید