تکالیف 20/4/94

پسر عزیزم خسته نباشی

ضمن عرض سلام و تشکر از همکاری هایی که صمیمانه با روند آموزشی کلاس داشته ایید  و با توجه به نیاز صددرصدی تمام دانش آموزان  در کلاس خط و خوش نویسی خواهشمند ام نسبت به ثبت نام فرزند دلبندتان در کلاس های خط و  خوش نویسی  اقدام کنید تا زمان باقی مانده  جهت زیبا نویسی فرزندتان  را از دست ندهید . 

پسرم تا روز چهارشنبه (بخش جمع و تفریق از صفحه های (12-10)را بادقت ،تمیز و بدون کمک از انگشتان خود بدست آور .(والدین لطفا"نظارت کافی را نسبت به این تمرینات دارا باشید.)

لطفا" نمونه ی درس امروز (عدد سازی )فقط از مبحث (باقی مانده و نمونه ی سوال 11) برای پسرم طرح کنید . در صورت بروز ابهام از طریق وبلاگ یا یاداشت ثبت کرده تا دوباره برای این نوگلان بهاری تدریس گردد و هیچ گونه آموزشی در منزل نداشته باشید.

شایان ذکر است تحت هیچ شرایطی در منزل سوالات جزوءتابستانه حل و نمرین  نشود .پاسخ دادن به این سوالات فقط مربوط به کلاس می باشد .

باز هم از شما دوست عزیز کمال قدر دانی و تشکّر را دارا هستیم و از اعتماد صادقانه ای که با ما داشته اید  بسیار خوش حالیم ،این امر سبب دل گرمی و آرامش خاطر ما خواهد بود .برای شما و خانواده ی محترمتان آرزوی بهترین ها را از خداوند خواهانیم .

 

 

 

/ 0 نظر / 28 بازدید